Skupinu tvoria štyri dievčatá - na fotografii zľava:
Nikola - bicie, vokály, Veronika - gitara, ústna harmonika, spev, vokály,
Mária - basgitara, spev a Michaela - gitara, husle, vokály.

Medzi najväčšie úspechy skupiny patria napr.: I. miesto v kategórií A4 - skupiny do 15 rokov na Kremnickom Lase 2009, I. miesto v kategórií do 15 rokov na celoštátnom finále súťaže Brána 2009, ktoré sa konalo v Brne (ČR), kde sa stali zároveň laureátmi festivalu a postúpili do medzinárodného finále Porty 2010 v Ústi nad Labem (ČR)
V súčasnom zložení skupina funguje od novembra 2008 a vo svojom repertoári má hlavne slovenské, české, americké a poľské country, ale aj niekoľko ľudových a moderných piesní. 

Mária - Majka (nar. 1996) basgitara, spev, vocal
Ak ma nevidíte pri gitare, môžete ma vidieť s kamarátkami hrať vybíjanú. A ktoré jedlo mám najradšej? Určite (aj keď to možno nie je zdravé) hranolky:-)

Michaela - Miša (nar. 1996) gitara, husle, vokály
Medzi moje ďalšie koníčky, okrem hudby, patrí plávanie a korčuľovanie. Rezeň, alebo kurča by som mohla jedávať hoci aj každý deň:-)

Nikola - Nika (nar. 1996) bicie, vokály
Okrem hudby je mojím koníčkom vybíjaná, korčuľovanie a prechádzky kamarátkami. Hoci Mária hovorí, že hranolky vraj nie sú zdravé, aj tak sú mojim najobľúbenejším jedlom.

Veronika - Veronika (nar. 1996) gitara, ústna harmonika, spev, vokály
Okrem hudby je mojím koníčkom aj folklór, takže má môžete vidieť spievať a tancovať aj s Folklórnou skupinou Goral zo Suchej Hory.

Miroslav Jurči - manager, zvukár, šofér,...
Učiteľ na ZŠ s MŠ Hladovka, ktorý má toto všetko "na svedomí" :-)

Medzi moje koníčky patrí predovšetkým hudba. 25 rokov som hrával v kapele na klávesy, dlhé roky sa venoval folklóru - tancoval, hral, viedol DFS Goral z Hladovky a od roku 1999 sa venoval dievčenským country skupinám (Kamienok, Daily, Lady...) a som administrátorom niekoľkých web stránok, napr. https://pesnicky.orava.sk, https://goral.hladovka.net a ďalších

---------------------------------------------------------------------
Bibiana - Biba (Kubicová)
svoje účinkovanie ukončila vystúpením v Oraviciach dňa 19. 7. 2008
doprovodná gitara, spev