Štyri dievčatá - žiačky štvrtého ročníka sa rozhodli, že sa skúsia naučiť hrať na hudobných nástrojoch. Biba Kubicová a Mária Bušová si vybrali gitaru, Nikola Planietová flautu a Michaela Brnušáková husle. Po prvých tónoch a akordoch zistili, že by im to mohlo ísť aj ako kapele a tak Mária vymenila gitaru za basgitaru, Nikola flautu za bongá a teraz to skúša na bicie. Takto vzniká dievčenská country skupina, ktorá si neskôr dáva názov Daily. Ich prvé verejné účinkovanie bolo úspešné. Zúčastnili sa spolu s ďalšími svojimi spolužiakmi na celoslovenskej súťaži SUPERTRIEDA šk. roka 2005/2006, kde vo svojej kategórií získali prvé miesto.
Túto súťaž si zopakovali aj v ďalšom školskom roku, no ako najmladší účastníci v kategórií to mali omnoho ťažšie, no ani tento krát hanbu neurobili:-) V tom istom školskom roku 2006/2007 sa zúčastnili ďalšej celoslovenskej súťaže Kremnické Laso 2007, kde boli vo svojej kategórií opäť úspešní a získali prvé miesto.

19. 7. 2008 sa vystúpením na Folkových Oraviciach so skupinou lúči Bibiána, Michaela sa začína učiť hrať na gitaru a začiatkom novembra 2008 prichádza do skupiny Veronika Šuvadová, ktorá hrá na gitaru a ústnu harmoniku.

Kremnické Laso 2009, ktoré sa konalo 24. 4. 2009 je pre skupinu opäť úspešnou súťažnou prehliadkou. Skupina tu získala I. miesto v kategórií A4 - skupiny do 15 rokov (vrátane) a III. miesto v kategórií B4 - pop - skupiny do 16. rokov (vrátane).

Vo svojom repertoári má skupina slovenské, české, poľské, anglické country, folkové, trampské piesne, niekoľko ľudových i moderných piesní.